KONST / Litografier / Färglitografi 7775201
nr 777 5201
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), 188/290, signerad, 44x31
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 september 2012
kl 17:57:05
17/9 17:27:56
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann